آلو بخارا مراغه بهترین دارو برای درمان خستگی و کسلی است

آلو بسیار مغذی است و فواید سلامتی مختلفی دارد. آنها حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی، علاوه بر فیبر و آنتی اکسیدان هستند که ممکن است به کاهش خطر ابتلا به چندین بیماری مزمن کمک کند.

آلو را می توانید به صورت تازه یا خشک مصرف کنید. آلو بخارا مراغه برای بهبود چندین بیماری از جمله یبوست و پوکی استخوان شناخته شده است.

آلو و آلو به طرز چشمگیری دارای مواد مغذی بالایی هستند. آنها حاوی بیش از 15 ویتامین و مواد معدنی مختلف، علاوه بر فیبر و آنتی اکسیدان هستند.

آلو و آب آلو ممکن است یبوست را برطرف کند. آلو و آب آلو به دلیل توانایی خود در رفع یبوست شناخته شده اند. این تا حدی به دلیل مقدار بالای فیبر موجود در آلو است. یک آلو 1 گرم فیبر فراهم می کند.

آلو بخارا مراغه

فیبر موجود در آلو عمدتاً نامحلول است، به این معنی که با آب ترکیب نمی شود. با حجم دادن به مدفوع در جلوگیری از یبوست نقش دارد و ممکن است سرعت حرکت مواد زائد در دستگاه گوارش شما را افزایش دهد.

علاوه بر این، آلو و آب آلو حاوی سوربیتول است که یک الکل قندی با اثرات ملین طبیعی است. ثابت شده است که خوردن آلو در درمان یبوست نسبت به بسیاری از انواع دیگر ملین‌ها، مانند پسیلیوم، که نوعی فیبر است که اغلب برای تسکین یبوست استفاده می‌شود، مؤثرتر است.

در یک مطالعه، افرادی که به مدت سه هفته هر روز 2 اونس (50 گرم) آلو مصرف کردند، در مقایسه با گروهی که پسیلیوم مصرف کردند، قوام مدفوع و دفعات بهتری را گزارش کردند.

مهم است که به خاطر داشته باشید که خوردن بیش از حد آلو در یک زمان ممکن است منجر به عوارض نامطلوب مانند اسهال شود. برای جلوگیری از این اتفاق، بهتر است از یک وعده 1/4-1/2 فنجان (44-87 گرم) در روز استفاده کنید.

اگر از آب آلو استفاده می کنید، مطمئن شوید که آب آن 100% بدون قند اضافه است. علاوه بر این، اندازه سهم خود را به 4-8 اونس (118-237 میلی لیتر) در روز محدود کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.