استفاده از سیب ممتاز مراغه قرمز در تهیه رنگ قرمز

سیب ممتاز مراغه حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است که ممکن است به تنظیم پاسخ های ایمنی و محافظت در برابر آسم کمک کند. با این حال، تحقیقات بیشتری، به ویژه در انسان، مورد نیاز است.

ممکن است به محافظت از مغز شما کمک کند
کورستین موجود در سیب ممکن است از مغز شما در برابر آسیب ناشی از استرس اکسیداتیو محافظت کند.

تحقیقات روی موش‌ها نشان می‌دهد که اثرات آنتی‌اکسیدانی کورستین ممکن است از مغز و اعصاب در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت کند و از آسیب‌هایی که می‌تواند منجر به بیماری‌های مغزی دژنراتیو مانند بیماری آلزایمر یا زوال عقل شود، جلوگیری می‌کند.

سیب

علاوه بر این، کورستین ممکن است با تنظیم نشانگرهای استرس اکسیداتیو و التهابی از آسیب عصبی مرتبط با استرس جلوگیری کند.

با این وجود، به خاطر داشته باشید که بیشتر تحقیقات به جای سیب های کامل بر روی یک ترکیب خاص تمرکز می کنند. بنابراین، قبل از نتیجه گیری، هنوز به تحقیقات بیشتری نیاز است.

کوئرستین موجود در سیب ممکن است از مغز شما در برابر استرس اکسیداتیو محافظت کند. با این حال، تحقیقات بیشتری برای تأیید تأثیر خوردن میوه کامل مورد نیاز است.

سیب یک میوه فوق العاده مغذی است که فواید متعددی برای سلامتی دارد.

آنها سرشار از فیبر و آنتی اکسیدان هستند. خوردن آنها با کاهش خطر ابتلا به بسیاری از بیماری های مزمن از جمله دیابت، بیماری قلبی و سرطان مرتبط است.

سیب همچنین ممکن است باعث کاهش وزن و بهبود سلامت روده و مغز شود.

حتی اگر هنوز تحقیقات بیشتری برای درک بهتر تاثیر سیب بر سلامت انسان مورد نیاز است، نمی‌توانید با این میوه خوشمزه، همه‌کاره و به راحتی در دسترس اشتباه کنید.

فقط یک چیز
همین امروز این را امتحان کنید: به جای آب سیب یا پوره سیب های کامل و بدون پوست بخورید تا بهترین نتیجه را از میوه بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.