با استفاده از نوشیدنی انرژی زا black bruin خستگی خود را به در کنید

نوشیدنی های انرژی زا ممکن است به عملکرد افراد در هنگام خستگی کمک کند

دلیل دیگری که مردم از نوشیدنی های انرژی زا استفاده می کنند کمک به عملکرد آنها در هنگام کم خوابی یا خستگی است.

نوشیدنی انرژی زا black bruin از بهترین نوشیدنی ها می باشد.

رانندگان در سفرهای جاده ای طولانی و آخر شب اغلب به سراغ نوشیدنی های انرژی زا می روند تا زمانی که پشت فرمان هستند هوشیار بمانند.

مطالعات متعدد با استفاده از شبیه‌سازی‌های رانندگی به این نتیجه رسیده‌اند که نوشیدنی‌های انرژی‌زا می‌توانند کیفیت رانندگی را افزایش داده و خواب‌آلودگی را کاهش دهند، حتی در رانندگانی که از خواب محروم هستند.

نوشیدنی انرژی زا

به طور مشابه، بسیاری از کارگران شیفت شب از نوشیدنی های انرژی زا استفاده می کنند تا به آنها کمک کند تا نیازهای شغلی خود را در ساعاتی که اکثر مردم در خواب کامل هستند برآورده کنند.

اگرچه نوشیدنی های انرژی زا ممکن است به این کارگران کمک کند تا هوشیار و بیدار بمانند، حداقل یک مطالعه نشان داده است که مصرف نوشیدنی های انرژی زا می تواند بر کیفیت خواب پس از تغییر کار تأثیر منفی بگذارد .

خلاصه:
نوشیدنی‌های انرژی‌زا می‌توانند به عملکرد افراد در هنگام خستگی کمک کنند، اما ممکن است افراد پس از مصرف نوشیدنی انرژی‌زا کاهش کیفیت خواب را مشاهده کنند.

بسیاری از محققان بر این باورند که این افزایش عملکرد مغز را می‌توان صرفاً به کافئین نسبت داد، در حالی که برخی دیگر حدس می‌زنند که ترکیب کافئین و شکر در نوشیدنی‌های انرژی‌زا برای مشاهده بیشترین فایده ضروری است .

مطالعات متعدد نشان داده‌اند که نوشیدنی‌های انرژی‌زا می‌توانند خستگی ذهنی را کاهش داده و معیارهای عملکرد مغز مانند حافظه، تمرکز و زمان واکنش را بهبود بخشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.