با خرید و فروش سنگ مرمر صادراتی ماهانه 200 ملیون تومان درآمد داشته باشید

سنگ مرمر کرما مارفیل، مرمر Crema Marfil یک سنگ مرمر شگفت انگیز با منشاء اسپانیایی است که با رنگ بژ یکنواخت و رگه های نازک طلایی رنگ مشخص می شود که آن را حتی با ارزش تر و به راحتی قابل تشخیص می کند.

سنگ مرمر کرما مارفیل به دلیل مقاومت در برابر ضربه، کیفیت فیزیکی عالی و ضریب نفوذپذیری پایین احتمالاً بهترین سنگ مرمر بژ موجود در بازار محسوب می شود.

سنگ مرمر صادراتی در دسته سنگ های باکیفیت می باشد.

سنگ مرمر سبز گواتمالا یا گواتمالا گواتمالا بدیهی است که نام خود را از کشور مبدا در آمریکای مرکزی گرفته است، حتی اگر امروزه، در واقع، سایت اصلی معدن در هند واقع شده باشد.

سنگ مرمر سبز گواتمالا یک سنگ سبز زمردی با زمینه ای معمولی همگن است که توسط رگه های متراکم سایه های تیره تر ناهموار است.

معدن سنگ مرمر محل استخراج سنگ مرمر است .

اساساً دو نوع معدن سنگ مرمر وجود دارد : معدن سنگ مرمر در مناطق هموار و معدن سنگ مرمر کوهی .

هر دو نوع معادن با مشکلاتی روبرو هستند.

معدن سنگ مرمر زمین هموار به دلیل وجود آب های زیرزمینی از رطوبت رنج می برد و برای حذف آن به ایستگاه های پمپاژ و سیستم کانال کشی نیاز دارد.

از سوی دیگر، معدن سنگ مرمر کوهی برای رسیدن به آن دشواری زیادی دارد: به همین دلیل است که ساخت جاده های طولانی و بسیار گران تقریباً همیشه مورد نیاز است ( مرمر یول را در نظر بگیرید که در ارتفاع 2800 متری از سطح دریا استخراج می شود).

حال بیایید ببینیم که سنگ مرمر چگونه استخراج می شود.

از زمان های قدیم روش های زیادی برای استخراج سنگ مرمر از معادن وجود داشته است اما مهمترین پیشرفت در این بخش در 150 سال گذشته ثبت شده است.

به ویژه با ظهور باروت، استخراج سنگ مرمر در مقایسه با قرون گذشته تسهیل شد: استفاده از معادن، در واقع، استخراج سنگ مرمر را در بخش های بزرگ و در زمان نسبتاً کوتاهی امکان پذیر می کرد.

با این حال، این تکنیک شامل اتلاف زیادی از مواد است.

به همین دلیل است که ابتدا به سمت استفاده کنترل شده تر از مواد منفجره و سپس به سمت تکنیک های مختلف حرکت کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.