با خرید یخچال صنعتی زاگرس 1 دستگاه خانه هدیه بگیرید

یخچال‌های ضدعمق می‌توانند روشی با قیمت و فضا کارآمدتر برای دستیابی به ظاهر داخلی باشند.

عمق این نوع یخچال حدود 24 اینچ است تا همسطح کابینت های آشپزخانه قرار گیرد.

یخچال صنعتی زاگرس از قیمت مناسبی برخودار است.

بیشتر یخچال‌های ضدعمق کمی پهن‌تر هستند تا عمق از دست رفته را جبران کنند، اما معمولاً در ارتفاعات استاندارد یخچال قرار می‌گیرند.

آنها یک نوع یخچال مستقل هستند و در صورت پیش بینی جابه جایی یا بازسازی در آینده نزدیک، آنها را به گزینه نصب انعطاف پذیرتری تبدیل می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع نصب، این راهنمای یخچال های ضد عمق را مطالعه کنید.

رافریزر پایینبرای خانواده هایی که بیشتر از فریزر از یخچال استفاده می کنند، بهترین است.

یخچال

از آنجایی که بخش یخچال در سطح چشم قرار دارد، خم شدن بسیار کمتری خواهید داشت و بازیابی اقلام راحت تر و ارگونومیک تر می شود.

همچنین دارای کشوهای قابل تنظیم فراوانی است تا بتوانید مواد غذایی خود را مرتب کرده و بسته بندی کنید – نیازی به هدر دادن زمان برای الک کردن یخچال درهم و برهم زمانی که زمان غذا است نیست! برای سازماندهی بیشتر، از شیشه ها و ظروف با اندازه های مشابه استفاده کنید که به راحتی روی هم چیده شوند، و روی همه چیز برچسب بزنید.

بدون به هم ریختگی یخچال در درازمدت هزینه دارد، زیرا به این معنی است که زمان و انرژی کمتری برای جستجوی یخچال شما صرف می شود.

داشتن کشوها و ظروف قابل جابجایی نیز تمیز کردن را راحت می کند!

با یک بخش غذای تازه در یک طرف، و یک فریزر در طرف دیگر،طراحی ساید بای سایدامکان دسترسی سریع و آسان به تمام اقلام سرد شده شما را فراهم می کند.

ظرفیت سخاوتمندانه این مدل می تواند نیازهای خانوارهای بزرگتر را بدون اشغال فضای زیاد برآورده کند.

در مقایسه با گزینه عریض تر تک در، معمولاً به فضای کمتری برای باز کردن درها نیاز دارد و حتی برای راهروهای باریک آشپزخانه نیز مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.