با خوردن سیر تازه ۱۴۰۱ پر مو شوید

برای هزاران سال، قبل از اینکه این ادویه برای طعم دادن به غذاهای مورد علاقه شما استفاده شود، به عنوان یک درمان پزشکی در فرهنگ های باستانی استفاده می شد. تمدن های چینی، مصری و رومی از خواص سیر تازه ۱۴۰۱ برای سلامتی استفاده می کردند. اسناد قابل توجهی از استفاده آنها از سیر برای خواص دارویی آن وجود دارد.

ثابت شده است که مصرف سیر فواید سلامتی فوق العاده زیادی برای بدن دارد. بیایید به مهم ترین مزایای سلامتی سیر نگاه کنیم.

چرا سیر برای شما مفید است؟
اگرچه به طور گسترده ای شناخته شده نبود، متخصصان اکنون می دانند که ترکیبات گوگرد موجود در سیر علت اصلی اثرات مفید آن بر سلامتی است.

با برش دادن، خرد کردن یا خرد کردن پیازهای سیر، مواد شیمیایی تیو سولفینیت موجود در آنها به آلیسین تبدیل می‌شوند. آلیسین یک ماده فوق العاده است. با این حال، در حالی که به نظر می رسد این در تئوری درست است، مزایای واقعی استفاده از سیر برای سلامتی چیست؟

سیر به تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک می کند
ایمنی بدن شما همان چیزی است که در وهله اول آن را از بیمار شدن باز می دارد و همچنین در مبارزه با بیماری در مواقعی که شرایط به آن نیاز دارد کمک می کند. سیر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن برای کمک به پیشگیری از سرماخوردگی و ویروس آنفولانزا می شود.

کودکان سالانه شش تا هشت سرماخوردگی می‌گیرند، در حالی که بزرگسالان دو تا چهار سرماخوردگی دارند. خوردن سیر خام می تواند از سرفه، تب و بیماری های سرماخوردگی محافظت کند.

سیر

خوردن دو حبه سیر خرد شده در روز بهترین راه برای سود بردن است. در برخی از خانواده‌ها در سراسر جهان، خانواده‌ها حبه‌های سیر را به نخی به گردن فرزندانشان آویزان می‌کنند تا به آنها در رفع گرفتگی کمک کنند.

سکته مغزی و حملات قلبی دو مورد از مهم ترین نگرانی های سلامتی در سراسر جهان هستند. فشار خون بالا عامل خطر قابل توجهی برای بیماری قلبی است. تصور می شود که حدود 70 درصد از سکته های مغزی، حملات قلبی و نارسایی مزمن قلبی را ایجاد می کند. فشار خون بالا عامل 13.5 درصد مرگ و میرها در سراسر جهان است.

از آنجایی که آنها یکی از علل مهم مرگ و میر هستند، پرداختن به یکی از علل اصلی آنها، فشار خون بالا، بسیار مهم است.

سیر یک ادویه فوق العاده برای کسانی است که از فشار خون بالا یا فشار خون بالا رنج می برند. با این حال، حتی اگر عاشق سیر نیستید، مصرف مکمل های سیر همچنان فواید سلامتی مانند کاهش فشار خون بالا، درمان تب و بسیاری موارد دیگر را برای شما به ارمغان می آورد.

به خاطر داشته باشید که باید مطمئن شوید که میزان مصرف این مکمل ها به اندازه چهار حبه سیر در روز باشد. قبل از شروع مصرف مکمل ها حتما با پزشک خود صحبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.