مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید میگوی دریایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

جهت خرید و فروش میگوی دریایی از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:

صیادان میگو در جنوب کشور معمولا در ماههای مرداد تا آذرماه تورهای خود را با خیال راحت به دریا می اندازند چرا که در این ماهها صید کاملا آزاد بوده  و با مجوز اداره ی شیلات انجام می شود.برای صید این آبزی خوشمزه ممکن است سه،چهار روز در دریا بمانند و میگوها را در سایزهای مختلف صید کرده و در اسکله به خریداران میگو می فروشند و یا خود فروششان را برعهده می گیرند.

وقتی میگوی دریایی را خریداری می کنید معمولا هرنوع سایزی در میگوها یافت می شود.ریز،متوسط و درشت!اگر حوصله و زمان کافی برای پاک کردن میگوها ندارید با پرداخت مبلغ کمی به فروشندگان از آنها بخواهید میگوها را پاک کرده و رگ گیری کنند.صیادان در ماههای دیگر سال هم برداشت میگو دارند اما  به صورت غیرقانونی!میگو در ماههای مرداد تا آذر به مقدار بیشتری در بازار یافت می شوددر همین فاصله میگوهای پرورشی نیز از مزارع پرورش میگو برداشت میشوند و بنابراین بازار میگو در این پنج ماه داغ است.

اگر ساکن جنوب کشور نیستید ممکن است بخاطر دسترسی نداشتن به میگوهای تازه انواع یخ زده و فرآوری شده را ترجیح دهید از آنجا که توصیه ی ما همیشه مصرف میگوی تازه است پیشنهاد می کنیم هر زمان مایل به خرید میگوهای تازه بودید از طریق راههای ارتباطی که در زیر آمده با ما ارتباط برقرار کنید.

میگوهای دریایی ما علاوه بر تازه بودن ،پاک شده و تمیز هستند و دربسته بندی  های مناسب عرضه خواهند شد و شما می توانید از خواص کم نظیر و طعم عالی میگوی تازه بهره مند شوید.

تازگی و طعم میگوی تازه را فدای سایز میگو نکنید.میگوهای با سایز ریز تا متوسط آبادان و خرمشهر،بسیار لذیذ و خوش خوراکند و از نظر مزه با میگوهای درشت

تفاوتی ندارند و جه بسا خوشمزه تر بوده و قابلیت هضم بهتری دارند.

جهت خرید و فروش میگوی دریایی از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:

  061-53257023

فکس:53257023-061

khanjary_enr@yahoo.com

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.