دختری با فروش حوله تن پوش مردانه سایز بزرگ یک شب میلیاردر شد

حوله تن پوش مردانه سایز بزرگ جایی هستند که می‌توانید به رنگ‌های معمولی (سفید، بژ، خاکستری، مشکی و غیره) یا رنگارنگ (آبی‌های زیبا، صورتی‌های عزیز، قرمزهای تند) یا وحشی بروید  به معنای واقعی کلمه، حوله‌های دستی با چاپ حیوانی چطور؟!؟ و سپس حوله دستی همیشه محبوب تعطیلات وجود دارد، کدام؟ خوب چرا که نه؟!؟

حوله مو
حوله‌های مو نازک‌تر، سبک‌تر و جاذب‌تر از حوله‌های حمام هستند، که آن‌ها را برای افرادی که دوست دارند موهای خیس خود را بعد از شستشو بپیچند، انتخاب بهتری می‌کند. از آنجایی که آنها نازک‌تر و سبک‌تر هستند، روی موهایی که به راحتی می‌شکنند ملایم‌تر هستند، و جذب بیشتر به حذف آب از موهای شما کمک می‌کند و زمان خشک شدن را تسریع می‌کند.

نکته حرفه ای: اگر مرتب موهای خود را رنگ می کنید، یک حوله موی تیره را در نظر بگیرید، زیرا لکه های ناشی از رنگ را پنهان می کند. اگر موهای خود را روشن می کنید و من از آنچه می دانم صحبت می کنم زیرا هم موهایم را دکلره می کنم و هم رنگ می کنم – برای جلوگیری از ریزش رنگ، یک حوله موی سفید انتخاب کنید.

حوله حمام
حدود 6 ماه پیش، من یک ست 4 عدد حوله نخی ترکی چاکیر سفید خریدم و برای پول، کاملا تحت تاثیر آنها قرار گرفتم. آنها نرمی خود را پس از شستشوهای بسیار زیاد (به طور طبیعی بدون نرم کننده پارچه) حفظ کرده اند.

حوله تن پوش

من یک دختر ملحفه سفید و حوله حمام سفید هستم (در مورد حوله دستی یا حوله دستشویی اینطور نیست) اما اگر کمی پیتزا در حوله خود دوست دارید، حوله های چاکیر در 16 رنگ هستند. شامل سایه های خنثی مانند سفید، بژ، کرم و چوب دریفت. تیره هایی مانند کاکائویی، سرمه ای و خاکستری؛ و سایه های رنگارنگ مانند بادمجان، آبی، کرن بری و خزه.

بنابراین، گروهی از شما پرسیدند که تفاوت بین حوله حمام و ملحفه حمام چیست، و پاسخ ساده است: ملحفه حمام، اساساً یک حوله حمام بزرگ است. اندازه اکثر حوله های حمام 27 اینچ در 54 اینچ است، در حالی که ملحفه های حمام معمولاً 35 اینچ در 60 اینچ هستند (البته این اندازه ها از برندی به برند دیگر متفاوت است).

ملحفه های حمام برای افرادی که متوجه می شوند حوله های معمولی حمام به اندازه کافی بزرگ نیستند یا دوست دارند حوله های خود را مانند یک شنل دراماتیک بپوشند بسیار عالی است. افراد کوچک‌تر، مانند من، ممکن است ملحفه‌های حمام را حوله‌ای بیش از حد برای دست زدن به آن‌ها بدانند، بنابراین اگر کنجکاو هستید که یکی از آن‌ها را امتحان کنید، ممکن است یک ست دوتایی مانند این ملحفه‌های حمام کتون کرافت را بچسبانید تا ببینید که آیا مثل آنها.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.