مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه ی میگوی تازه

میگو گونه ای از سخت پوستان آبزی است که در بیشتر آبهای جهان اعم از آب شور و شیرین یافت می شود.میگو یک منبع غذایی برای موجودات دریایی است .

میگوها رو به عقب شنا کرده و مقاومت بالایی در برابر مواد سمی در مناطق آلوده دارند.میگو بصورت گسترده ای توسط انسان ها به عنوان ماده ی غذایی استفاده شده است و مثل سایر خوراکهای دریایی سرشار از کلسیم،ید و پروتئین است.کسانی که به دلایل مختلف گوشت قرمز را مصرف نمیکنند بیش از دیگران در معرض ابتلا به کم خونی ناشی از فقر آهن قرار گرفته و بهتر است میگو را در برنامه ی روزانه غذاییشان بگنجانندو این بیماری را به راحتی درمان کنند.میگو با داشتن مقادیر بسیار خوبی از ویتامینB12 به کاهش سطح خونی هموسیستئین که یکی از عوامل خطر مهم بیماری های قلبی-عروقی بوده که کمک شایانی به سالم زندگی کردن میکند.

میگوی تازه

1-در میگوی تازه و سالم پوسته آن به صورت سفت و محکم به گوشتش چسبیده است در حالیکه در میگوی کهنه یا فاسد،پوسته ی آن رنگ طبیعی ندارد و گاهی اوقات هم کدر می شود.

2-میگوی تازه و سالم دارای گوشتی با قوام است و گوشت آن فاقد حالت لیزی و لزجی است.

3-نباید هیچگونه لکه یا نقطه ی سیاهی روی پوسته یا گوشت میگوی سالم و تازه دیده شود.بد نیست بدانید که دلیل وجود این لکه ها استفاده نکردن از یخ و ماندن طولانی مدت میگو در هوای گرم است که در اینصورت نقاط سیاه رنگی بر روی سطح آن ظاهر میشود و ظاهر میگو را ناخوشایند می کند.

جهت خرید و فروش میگو از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:

  061-53257023

فکس:53257023-061

 khanjary_enr@yahoo.com

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.