لنت ترمز سمند شرکتی که خودرو پراید را از له شدن زیر کامیون نجات داد

کدام درج ها را انتخاب کنیم؟

مکانیک شما همیشه توصیه خوبی برای کمک به انتخاب لنت ترمز سمند شرکتی متناسب با وسیله نقلیه شما خواهد بود.

در واقع، بهتر است در این مورد یک برند معتبر انتخاب کنید، زیرا لنت های بی کیفیت می توانند ایمنی شما را تحت تاثیر قرار دهند.

این بدان معنا نیست که تغییر آنها به تنهایی غیرممکن است.

برای این کار باید سال ساخت خودروی خود، مجهز بودن به سیستم ABS، قطر دیسک ها و درام ها و اینکه آیا آنها دیسک های تهویه شونده هستند را مشخص کنید.

توصیه می شود همان مارکی را انتخاب کنید که لنت هایی که قبلا نصب شده اند.

در نهایت توجه داشته باشید که تجهیزات کافی برای تعویض لنت ها لازم است.

با پیچ گوشتی وارد این کار نشوید!

لنت ترمز پراید گلد اصل

و هنگامی که لنت های جدید خود را نصب کردید، فراموش نکنید که رفتار ترمز در طول زمان شکست، که حدود 500 کیلومتر طول می کشد، اندکی تغییر می کند.

به یاد داشته باشید که رانندگی خود را تطبیق دهید.

لنت ترمز عنصری است که با سطح دوار در ترمزهای درام یا دیسکی اصطکاک پیدا می کند.

لنت های ترمز بسیار متنوع هستند، در موادی که کم و بیش تهاجمی و کمابیش بادوام هستند، بسته به اینکه لنت در ترمز هواپیما استفاده شود، که برای استفاده گاه به گاه، یک وسیله نقلیه مسابقه ای یا حتی به قدرت بالایی نیاز دارد. یک ماشین شهری

اختراع لنت ترمز مدیون برتا بنز است که به مناسبت اولین سفر تفریحی در تاریخ خودرو که در سال 1888 در موتور بنز پتنت ساخته شده توسط همسرش ساخته شد، برای تعمیر سیستم ترمز آورده شد و این پیشرفت را به آن داد. .

اصطکاک لنت های ثابت روی سطح فلزی متحرک انرژی جنبشی را به گرما تبدیل می کند تا زمانی که مقادیر قابل توجهی مانند فرود اضطراری هواپیما به خود بگیرد، مشکل ساز می شود.

به همین دلیل است که سرامیک به طور فزاینده ای در هواپیماها، اتومبیل های فرمول 1 و برخی از اتومبیل های اسپرت سطح بالا استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.