مردی با چینی آلات بهداشتی مشهد سقف خانه اش را تعمیر کرد

شکل کاسه یکی دیگر از عوامل طراحی چینی آلات بهداشتی مشهد است که به ابعاد و راحتی توالت مربوط می شود.

گاهی اوقات ممکن است یک کاسه توالت سفارشی با اندازه‌گیری‌های خاص انتخاب کنید تا به بهترین نحو با نیازها و ترجیحات شخصی شما مطابقت داشته باشد.

با این حال، معمولاً انتخاب بین سه شکل کاسه اصلی است که هر کدام دارای طیف وسیعی از اندازه‌گیری هستند.

رایج ترین شکل های کاسه توالت دراز، دراز فشرده و جلو گرد است.

کاسه های توالت دراز تقریباً بیضی شکل هستند. مزیت اصلی آنها طول اضافه شده است.

بیشتر آنها حدود دو اینچ طولانی تر از یک کاسه گرد هستند، در مجموع حدود 18 اینچ. طول اضافی صندلی توالت را راحت تر و جادارتر می کند.

کاسه توالت های جلو گرد تقریباً گرد هستند. اگرچه آنها به اندازه کاسه های دراز بزرگ یا راحت نیستند، اما فضای کمتری را اشغال می کنند.

چینی

آنها گزینه خوبی برای یک حمام کوچک هستند که در آن فضا عالی است.

کاسه توالت جمع و جور دراز ترکیبی از کاسه دراز و کاسه جلو گرد است. آنها همان ردپای گرد را دارند که یک کاسه جلو گرد با فضای صندلی اضافی یک کاسه دراز است.

اکثر توالت‌های دو تکه بدون صندلی عرضه می‌شوند و باید یکی از آنها را جداگانه خریداری کنید.

حتی توالت‌های یک تکه که با صندلی عرضه می‌شوند، معمولاً یک صندلی قابل جابجایی دارند که می‌توانید آن را با یک صندلی که بهتر با نیازها و ترجیحات شما مطابقت دارد قرار دهید.

علاوه بر خرید صندلی توالتی که با رنگ توالت شما مطابقت داشته باشد و دکوراسیون حمام شما را تکمیل کند، مهم است که یکی را پیدا کنید که با شکل کاسه توالت شما مطابقت داشته باشد (دراز، گرد یا فشرده).

شما همچنین می توانید از بین چند نوع صندلی توالت انتخاب کنید. رایج ترین آنها شامل پلاستیک، پلی پروپیلن، وینیل بالشتکی، چوب ترکیبی قالبی و چوب واقعی است.

خانواده‌هایی که بچه‌های کوچک دارند ممکن است صندلی توالتی را انتخاب کنند که به آرامی بسته می‌شود. اینها با جلوگیری از کوبیدن، ایمنی را بهبود می بخشند. بدون ضربه زدن نیز به این معنی است که آنها ساکت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.