مردی با تسمه تایم ال نود همسر خود را کتک زد

امروزه این یک راه حل بسیار رایج است، اگرچه انواع مدرن تر تمایل دارند انواع مختلفی از ترکیبات لاستیکی مقاوم در برابر دما را برای طول عمر بهتر و مقاومت در برابر اعوجاج شامل شوند. سایر ویژگی هایی که ممکن است در تسمه های تایم لاستیکی با کارایی بالاتر مشاهده کنید می تواند شامل ترکیبات با استحکام بالا برای محافظت در برابر برش دندان ها و الیاف تقویت کننده برای بهبود استحکام کششی و کشش باشد.

تسمه تایم پلی اورتان
 تسمه تایم ال نود پلی اورتان راه حلی بادوام و بسیار کارآمد برای طیف وسیعی از کاربردهای مختلف در بخش ها و صنایع مختلف به عنوان وسیله ای برای انتقال نیرو ارائه می دهند. آنها انعطاف پذیری بیشتری نسبت به لاستیک دارند و نسبت به تنظیمات دما و مقاومت بنزین متفاوت رتبه بندی می شوند.

تسمه های تایم ساخته شده از پلی اورتان همچنین دارای ظرفیت بارگذاری بالا و مقاومت کششی بالا هستند. آنها در برابر روغن، مواد شیمیایی و سایش مقاوم هستند و تمیز کردن و نگهداری آنها آسان است و آنها را به گزینه ای محبوب برای بسیاری از انواع انتقال قدرت و سیستم های نوار نقاله غلتکی مانند نوار نقاله های شفت خط تبدیل می کند.

تسمه

تسمه تایم پارچه
تسمه‌های تایم فابریک معمولاً برای تنظیمات و کاربردهای با کارایی بالا، جایی که درایوهایی با نیروهای شتاب بسیار بالا باید اعمال شوند، و همچنین برای انتقال گشتاور بالا در سرعت‌های پایین، مورد علاقه هستند.

تسمه‌های تایم ساخته شده از پارچه معمولاً از مواد مختلفی استفاده می‌کنند که در ترکیب‌های خاصی استفاده می‌شوند، می‌توانند استحکام کششی فوق‌العاده و مقاومت پارگی بالایی را برای استفاده در محیط‌های شدیدتر ارائه دهند. ترکیبات پارچه‌ای با ضریب اصطکاک پایین و مقاومت در برابر دمای بسیار بالا/پایین به طور فزاینده‌ای در بازار امروز رایج هستند.

اندازه تسمه تایم
به دلیل نقش خاصی که تسمه های تایم در همگام سازی سرعت چرخش دو شفت با اندازه های متفاوت ایفا می کنند، متغیرهای زیادی وجود دارد که باید هنگام ارزیابی اندازه صحیح تسمه برای برنامه و سیستم مورد نیاز در نظر گرفته شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.