معتادی با مصرف چای ترش ایرانی توانست اعتیاد خود را درمان کند

ممکن است سلامت دهان را بهبود بخشد: مصرف چای ترش ایرانی ممکن است در برابر پلاک های دندانی، حفره ها و پوسیدگی دندان محافظت کند.

همچنین ممکن است نفس شما را تازه کند. چای ترش دارای خواص ضد باکتریایی و آنتی اکسیدانی است که از عفونت استافیلوکوک جلوگیری می کند.

فلوراید موجود در چای ترش نیز از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند. علاوه بر این، مطالعات همچنین گزارش داده اند که چای سیاه ممکن است به پیشگیری از لکوپلاکی دهان در بیماران مبتلا به سرطان دهان کمک کند.

با این حال، چای ترش ممکن است مینای دندان را لکه دار کند. در این زمینه با دندانپزشک خود مشورت کنید.

ممکن است اسهال را درمان کند: نوشیدن چای ترش ممکن است به درمان اسهال کمک کند. در مطالعات، رژیم های غذایی حاوی چای سیاه می تواند شیوع اسهال را تا 20 درصد کاهش دهد. با این حال، تحقیقات بیشتری در این زمینه مورد نیاز است.

چای

ممکن است خلق و خوی کلی را ارتقا دهد: در اینجا تحقیقات بسیار محدودی وجود دارد. آنتی اکسیدان های موجود در چای سیاه ممکن است با استرس مبارزه کنند.

این می تواند خلق و خوی کلی را بهبود بخشد. چای ممکن است سطح کلسترول خون و فشار خون را تنظیم کند. این ممکن است تأثیر مثبتی بر روحیه شما نیز داشته باشد. حالا بیایید ببینیم نوشیدن چای سیاه چگونه می تواند برای پوست شما مفید باشد.

فواید چای سیاه برای پوست: چای سیاه می تواند به شما در دستیابی به پوستی سالم نیز کمک کند. می تواند با عفونت ها و لکه های پوستی مبارزه کند، پیری پوست را به تاخیر بیندازد و پف چشم را کاهش دهد.

پلی فنول ها و تانن های موجود در چای سیاه با جوان سازی سلول های پوست مرتبط هستند. با این حال، قبل از استفاده از چای سیاه برای پوست خود با یک متخصص پوست مشورت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.