پیدا شدن چرم گوسفندی و محصولات چرم در کره مریخ

افزایش هزینه های صنعت گوشت گاو برای خوراک، انرژی، زمین و حمل و نقل، همراه با دور شدن جامعه از رژیم های غذایی سنگین، منجر به رکود یا کاهش مصرف جهانی گوشت شده است.

همین موضوع باعث افزایش قیمت چرم طبیعی در بازار های داخلی و خارجی می شود.

علاوه بر این، بر اساس گزارش سازمان خواربار و کشاورزی سازمان ملل متحد، ایالات متحده، بزرگترین تولیدکننده گوشت گاو، از سال 2007 تا 2012 کاهش 9 درصدی در مصرف خود را تجربه کرد.

دان اوسمن، تحلیلگر Hidenet.com که بازار جهانی چرم را 20 میلیارد دلار (ایالات متحده آمریکا) تخمین می زند، گفت: با توجه به اینکه گله گاو تگزاس هنوز از خشکسالی تلخ سال 2011 بهبود می یابد، کشتار 6 درصد کاهش یافته است که نشان دهنده “کمترین جمعیت گاو در آمریکا از سال 1951 است.

نتیجه نهایی این است که گوشت گاو و گوسفند  کمتر یعنی چرم طبیعی و چرم گوسفندی کمتر.

چرم

در عین حال، رشد طبقه متوسط ​​در کشورهایی مانند هند و ویتنام اشتها را برای کالاهای چرمی بیشتر و رکورد تولید خودرو در چین و بهبود اقتصادی در اروپا باعث افزایش تقاضا برای صندلی‌های چرمی خودرو شده است.

خودروساز لوکس بنتلی موتورز حتی اخیراً مجموعه کیف های دستی گران قیمتی را راه اندازی کرده است و گفته است که قصد دارد در خطوط تولید جدید و استفاده از چرم مصنوعی بیشتر توسعه یابد.

به این تحول، کاهش دلار کانادا، یورو قوی و هزینه‌های بالاتر برای حمل و نقل و کانتینرها و قیمت چرم برای تولیدکنندگان کانادایی که مستقیماً از کارخانه‌های دباغی (که از کشتارگاه‌ها و تولیدکنندگان گوشت خرید می‌کنند) یا عمده‌فروشانی مانند چرم CTL تورنتو خرید می‌کنند، افزایش می‌یابد.

با توجه به قیمت محصولات نوین چرم شما می توانید از این محصول در صنایع مختلف استفاده کنید.

اگرچه صنعت خودرو تنها 15 درصد از مصرف چرم را تشکیل می‌دهد، اما طبق گفته Hide net، خودروسازان جیب‌های عمیق‌تری دارند و عموماً مواد خام را در مورد اثاثه یا لوازم داخلی (12 درصد) و سایر بازیگران بزرگ – کفش (50 درصد) به دست می‌آورند. پوشاک (8 درصد) و دستکش (5 درصد).

 • منابع:
  1. What a beef-free diet has done to leather prices
 • تبلیغات: 
  1. آخرین نتایج بررسی دانشمندان علوم آزمایشگاهی بر روی انواع کلم!
  2. چرا افرادی که در کنکور قبول می شوند زالو می خورند؟!
  3. بلیط هواپیمایی که توانست جان 5نفر را نجات دهد
  4. فروش بهترین رینگ پیستون شاتون میلنگ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.