کفش مدرسه یک تمرین پیچیده و گاهی استرس زا!

خرید کفش مدرسه یک تمرین پیچیده و گاهی استرس زا است، طیف وسیعی از سبک ها و قیمت ها وجود دارد و در پایان روز، شما می خواهید آنچه را که برای فرزندتان مناسب است با قیمتی که راحت هستید انجام دهید.
ما خوش شانس هستیم که یک مادر بسیار ماهر در ناحیه هیلز داریم که می تواند به سؤالات رایج در آستانه سال تحصیلی جدید و آن جفت کفش مدرسه جدید پاسخ دهد.

بهترین زمان برای خرید کفش چرم زنانه رسمی مدرسه چه زمانی است؟

بهترین زمان درست بعد از کریسمس یا هفته اول سال نو است، به این ترتیب جمعیت را شکست می‌دهید، بچه‌هایتان سبک‌های مورد علاقه‌شان را انتخاب می‌کنند، اندازه‌های زیادی وجود دارد و بچه‌ها زمان زیادی برای انجام تکالیف خود دارند (کفش‌های جدیدشان را بپوشند!) قبل از شروع مدرسه.

اگر در زمان استراحت می‌روید، مطمئن شوید که کفش چرم تابستانی را قبل از رفتن به پا کرده‌اید. پس شما «مادر سازمان‌یافته» هستید و مجبور نیستید با شلوغی‌ها بجنگید و از اینکه سبک مورد علاقه در اندازه فرزندتان موجود نیست ناامید شوید. اشک بچه هایتان را بیاموزید

به طور متوسط، یک کودک (زمانی که به سن مدرسه می رسد) تقریباً یک سایز در سال بزرگ می شود، بنابراین اگرچه به نظر می رسد کودک شما ممکن است در تابستان جهش رشد داشته باشد، در واقع این تنها یک دوازدهم رشد سالانه او در این زمان است.

همانطور که فرزندان شما به سن قبل از بلوغ می‌رسند، تا زمانی که متوقف شوند، رشد سریع‌تری وجود دارد، بنابراین متأسفانه ممکن است سال را از این جفت خارج نکنید!

کفش چرم مردانه قم آموزش‌دیده می‌توانند برای حدود 9 ماه رشد در طول سال تحصیلی مناسب باشند، به طوری که اکثر بچه‌ها قبل از نیاز به کفش‌های جدید، تمام سال را از کفش‌های خود بیرون می‌آورند، چه در تاریخ 1 ژانویه یا 31 ژانویه خرید کنید، سایز یکسان خواهد بود و لباس‌کاران باتجربه می‌دانند که چگونه کفش‌ها را بپوشند و تا اوایل فوریه پوشیده نشوند.

اگر فکر می‌کنید فرزندتان ممکن است تناسب بسیار زیادی داشته باشد (مثلاً خیلی باریک/گشاد، خیلی کوچک/بزرگ) یا درخواست غیرمعمولی مانند کفش‌های قهوه‌ای یا ارتز دارد، برای بهترین نتایج و جلوگیری از ناامیدی زودتر به خرید بروید.

هنگام خرید کفش چرم اسپرت زنانه مدرسه به چه نکاتی توجه کنیم؟

اولین چیزی که باید به دنبال آن باشید، یک تناسب کار دوستانه و متخصص است که کاملاً آموزش دیده و واجد شرایط و دانش و تجربه کافی در زمینه کفش باشد.

کسی که بتواند به تمام سوالات شما پاسخ دهد و شما را راهنمایی کند. به عنوان یک تناسب کاملاً واجد شرایط، آنها از نزدیک سهام خود را می شناسند و می توانند به درستی کودک شما را در کفش هایی بپوشانند که از اتاق رشد پشتیبانی خوبی می کنند، اما روی اتاق نمی چرخند!

به دنبال کفش‌هایی باشید که سبک وزن باشند (نمی‌خواهید فرزندتان یک آجر روی هر پا حمل کند) با رویه چرم باکیفیت، آسترهای چرمی، اندازه‌های کامل و نیمه و اتصالات عرضی متفاوت.

حتماً پای کودکتان را اندازه بگیرید و برای کفش‌های مدرسه و کفش‌های ورزشی به درستی نصب کنید، زیرا بچه‌هایتان ساعت‌های زیادی را با آن‌ها می‌گذرانند و باید راحت باشند، در غیر این صورت بدخلق خواهند شد! همچنین، هر چه تناسب بهتر باشد، ماندگاری کفش بیشتر می شود.

کفشی که به درستی نصب نشده باشد دارای تنش است و در مکان های نامناسب خم می شود بنابراین خراب می شود یا بدشکل می شود و سریعتر فرسوده می شود.

 • منابع:
  1. CHOOSING SCHOOL SHOES FOR YOUR CHILD
 • تبلیغات: 
  1. میوه زیتون از نظر گیاه شناسی به عنوان دروپه، مشابه هلو یا آلو
  2. فواید شگفت انگیز و باورنکردنی سیب که نمی دانستید
  3. فواید خوردن غذاهایی که به ما احساس سبکی می‌دهد!
  4. در آبکاری، طلا معمولاً از محلول کلرید یا سیانید رسوب می‌کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.